Warning: preg_replace() [function.preg-replace]: Compilation failed: unmatched parentheses at offset 2 in /users/zalohovane/9864/origamido.cz/subdomeny/obchod/index.php on line 198
Origamido - Origamido
Pozor: Požadovaná stránka neexistuje!

vÍtejte v katalogu origami papírů

Origami je moderní výtvarné umění, kde skládáním papíru vytváříte papírové plastiky, ať už figurálního, geometrického nebo abstraktního typu. K vytvoření každého modelu se hodí jiný typ papíru, ale obecně se lépe skládá z originálního japonského origami papíru, než např. z příliš kyprého kancelářského. V našem internetovém katalogu Vám nabízíme právě takový japonský origami papír. V naší nabídce naleznete papíry různých druhů, velikostí, barev, s různými potisky a také kompletní sady, které Vám umožní složit si určitý objekt nebo soupravu předmětů či zvířat.

Pokud si v našem internetovém katalogu vyberete některé položky a máte zájem o jejich zakoupení, kontaktujte nás prosím na emailu obchod@origamido.cz.
Ondřej Cibulka Origami
www.origamido.cz

Upozornění pro návštěvníky

V případě zájmu o koupi nabízeného zboží musí objednávka přesahovat hodnotu 1000 Kč. Jedná se o provozní nutnost, předem děkuji případným zákazníkům za pochopení.

Novinky v nabídce

Jedná se o běžný origami papír standardní kvality s 50 různými barvami v jednotlivých balíčkách. Díky své cenové přístupnosti se hodí na běžné..
119,00
Jedná se o běžný origami papír standardní kvality s 50 různými barvami v jednotlivých balíčkách. Jednotlivé listy jsou větší, než standardní velikost..
175,00
Jedná se o běžný origami papír standardní kvality s 50 různými barvami v jednotlivých balíčkách. Díky své velikosti a cenové přístupnosti se hodí na..
299,00
Ekonomické balení snandardního origami papíru. Jedná se o běžný origami papír standardní kvality s 60 různými barvami v jednotlivých balíčcích.
269,00
Názorná ukázka, že v Japonsku považují origami za zábavu a origami papír za spotřební materiál. Ekonomické balení klasických origami papírů v..
175,00
Tento origami papír má potisk pastelovými barvami bez vzoru po jedné straně - druhá strana, rubová, je bílá. Jedná se o běžný origami papír..
119,00
Jedná se o běžný origami papír standardní kvality s 20 různými barvami v jednotlivých balíčkách. Cenově dostupný balíček 110 malých listů. Vhodný ke..
65,00
Tyto papíry jsou jedinečné svou velikostí při zachování standardní kvality japonského origami papíru. Strana čtverce těchto papírů dosahuje..
299,00

Vyhledávání

Kontakt

Ondřej Cibulka Origami

Dreyerova 641/15
152 00 Praha 5 - Hlubočepy

tel. +420 737 712 430

IČ: 82624476

Mapa a kontaktní formulář

Ankety a názory

Můj účet