Ostatní

V této kategorii naleznete různé soubory papírů, pro které je těžké vytvořit vlastní oddíl. Většinou se jedná o speciální, neobvyklé a luxusní papíry zvláštních vlastností, jsou tedy vhodné pro ty, kteří hledají něco jiného.


Výrobci: Toyo Co., Japonsko

Produktů na stránku:   Seřadit podle: Vzestupně Sestupně
  1 2   Následující >
Standardní origami papír s neobvyklým a velice efektním potiskem. Z rohů do středu je barva natištěna s gradientním přechodem, díky němuž na složeném..
109,00
Tento papír je vhodný pro zcela speciální účely, je totiž z obou stran potažený kovovou fólií - alobalem. Skládání z takového materiálu není vůbec..
119,00
Exkluzivní papíry ojedinělých vlastností. Zlatá strana má speciální krupičkovou strukturu, takže je prakticky dokonale matná. To znamená, že při..
189,00
Sada větších papírů o straně 17,6 cm. Obsahuje zajímavé papíry s různými potisky i bez nich a návody na tři zajímavé modely, šestibokou krabičku i s..
215,00
Poslední kus těchto zajímavých papírů. Z dřívějších dob jsme zvyklí používat krepový papír na fáborky případně na pouťové růže a známe ho stočený do..
299,00
Exkluzivní papíry ojedinělých vlastností. Zlatá strana má speciální krupičkovou strukturu, takže je prakticky dokonale matná. To znamená, že při..
299,00
Z dřívějších dob jsme zvyklí používat krepový papír na fáborky případně na pouťové růže a známe ho stočený do roliček. Koho by ale napadlo, že..
119,00
Naprosto jedinečné papíry s holografickou vrstvou. Jednotlivá srdce vytváří pod různými úhly dopadajícího světla dechberoucí efekty. V balení je..
159,00
Papír z jedné strany potažený kovovou fólií - alobalem. Je vhodný pro zvláštní účely, speciální modely, které mají za úkol vzbudit pozornost...
65,00
Naprostá specialita i na Japonsko. Jedná se o soubor jemných barevných transparentních fólií. Jeden se je bojí brát rukama a raději použije..
65,00
  1 2   Následující >

Vyhledávání

Kontakt

Ondřej Cibulka Origami

Havlíčkova 346/4
250 01 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

tel. +420 737 712 430

IČ: 82624476

Mapa a kontaktní formulář

Ankety a názory

Můj účet