Dětské origami

Kategorie obsahuje startovací sady pro začínající origamisty se zvířaty a hračkami, ale i pokročilé soupravy se složitými modely letadel, dinosaurů, tradičních japonských potravin, misek a pod.


Výrobci: Toyo Co., Japonsko

Produktů na stránku:   Seřadit podle: Vzestupně Sestupně
Startovací sada, která slouží k vyzkoušení origami papírů, jejich vlastností a jak jsou vhodné ke skládání a přitom je velmi laciná. Obsahuje návod..
55,00
Výuková sada origami se složitějšími modely. Obsahuje papíry ve dvojicích od jedné barvy, protože se některé modely skládají ze dvou archů. Můžete se..
65,00
Výuková sada origami se složitějšími modely. Tato pokročilá sada obsahuje archy standardní velikosti 15 cm. Pro zachování stejné ceny pro všechny..
65,00
Sada pro všechny kluky. Obsahuje předtištěné archy určené ke skládání několika origami letadel-vlaštovek. V sadě také najdete návody ke skládání..
159,00
Naprosto japonská sada se vším všudy. Obsahuje předtištěné papíry a návody ke skládání různých typů suši a dalších japonských pochutin, vč. velké..
159,00
Sada pro větší děti, které již dokáží složit složitější modely a navíc milují dinosaury. Předtištěné archy usnadní skládání, protože mají natištěné..
159,00
Sada pro všechny milovníky různých typů lodí. Obsahuje předtištěné archy určené ke skládání několika origami plachetnic, parníků, rychlostních člunů..
159,00
Naprosto šílená sada plná amerických koblih s dírou - donutů. Obsahuje předtištěné papíry a návody ke skládání různých donutů a dalších amerických..
159,00
Paper Craft Studio "Kei Craft" vytváří velice detailní a realistické vystřihovánky. Jsme zvyklí z dřívějších dob na vystřihovánky různých objektů,..
159,00

Vyhledávání

Kontakt

Ondřej Cibulka Origami

Havlíčkova 346/4
250 01 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

tel. +420 737 712 430

IČ: 82624476

Mapa a kontaktní formulář

Ankety a názory

Můj účet