Ondřej Cibulka: Origami 2

Albatros Media, a.s.

n-ockni-or2

Ihned k dodání


299,00


Na konci září 2016 vyšel druhý díl úspěšného titulu Origami, opět s prostým názvem Origami 2. Tento druhý díl plynule navazuje na ten předchozí a rozšiřuje tak portfolio tradičních základů, ze kterých je možné skládat nepřeberné množství origami modelů. Kniha je opět vytvořena v moderním stylu, jaký je vyznávám po celém světě.

Autor knihu pojal didakticky se zaměřením na výuku čtení origami návodů. V první kapitole se tak čtenář seznámí se základními symboly, které se v origami návodech používají po celém světě. Kniha je v kroužkové vazbě, takže bez problémů drží otevřená. Navíc je velká část návodů rozvržena tak, aby se vešly přesně na jednu dvoustranu a čtenář nemusel při skládání listovat a celý návod měl přehledně před sebou.

Kniha obsahuje rozbor dalších tradičních základů, navazuje tak na předchozí díl nikoliv obtížností, ale rozšířením možností. Ukazuje, jak lze z obyčejných tradičních modelů vytvořit nové věci vlastní cestou. Základ knihy je tvořený rozborem tvz. šátečkového skladu, ze které se skládá např. nebe-peklo-ráj či parník. Kniha obsahuje všechny kategorie obtížnosti, podobně jako první díl, od jednoduchých tradičních modelů po superkomplexní zahraniční.

Kniha neobsahuje sbírku tradičních modelů, jak jsme často zvyklý z jiných publikací na českém trhu, nýbrž soubor originálních modelů přečdevším autora knihy Ondřeje Cibulky. Kniha obsahuje také modely zahraničních autorů. Vedle několika mladých a nadějných origamistů přispěli svými modely dokonce největší jména světového origami jakými jsou Joseph Wu z Kanady a Robert Lang z USA. Je zřejmé, že kniha je nabitá origami.

Autor Ondřej Cibulka navíc zde ve svém obchodě exkluzivně nabízí podpis a případně věnování do zakoupené knihy za drobný příplatek 50 Kč.

Vyhledávání

Kontakt

Ondřej Cibulka Origami

Havlíčkova 346/4
250 01 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

tel. +420 737 712 430

IČ: 82624476

Mapa a kontaktní formulář

Ankety a názory

Můj účet